Yhteystiedot

Käyntiosoite

Oy Ylivoimala Ab
Palolantie 20
90620 Oulu

Laskutus

Oy Ylivoimala Ab
23282741
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Hallinto

Maiju Pakarinen
Toimisto ja laskutus
045-1372582
maiju.pakarinen@ylivoimala.fi

Ohjelmat ja
tekninen tuki

Ville Pehkonen
Toimitusjohtaja
040-1581695
ville.pehkonen@ylivoimala.fi

Liikkuvat asentajat

Jussi Laukkanen
Asentaja (Pohjois-Suomi)
050-3369349
jussi.laukkanen@ylivoimala.fi
Sami Järvinen
Asentaja (Etelä-Suomi)
040-1531463
sami.jarvinen@ylivoimala.fi
Ohjelmien ja tuen vaihde:
0207 411 870

Ohjelmien ja tuen email:
info@ylivoimala.fi

Myynti ja
asiakaspalvelu

Joose Luukkanen
Myyntijohtaja
040-7766653
joose.luukkanen@ylivoimala.fi
Raskas kalusto, metsäkoneet, maatalous
Service also in English
Pasi Pulkkinen
Asiantuntijamyyjä
040-7355076
pasi.pulkkinen@ylivoimala.fi
Raskas kalusto, metsäkoneet, maatalous
Mikko Pohjanheimo
Asiantuntijamyyjä
040-1759166
mikko.pohjanheimo@ylivoimala.fi
Raskas kalusto, maanrakennus, metsäkoneet
Service also in English
Обслуживание на русском языке
Myynnin email: myynti@ylivoimala.fi

Myynnin vaihde:
0207 411 871

Jälleenmyyjät

Joutsenon Dieselasennus Oy
Arto Pasanen
040 843 5563

Dieselkuja 3, Rauha
www.joutsenondiesel.fi
Reijon Diesel Oy
Jussi Lailavuo
040 546 6451

Virsumäentie 81, Kotka
www.reijondiesel.fi
Varaosalinna Oy
Timo Linna
040 544 6215

Pohjolantie 10-12, Kauhajoki
www.varaosalinna.fi