Yhteystiedot

Käyntiosoite

Oy Ylivoimala Ab
Kaskihalmeentie 9
90440 KEMPELE

Laskutus

Oy Ylivoimala Ab
23282741
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Hallinto

Maiju Pakarinen
Toimisto ja laskutus
045-1372582
maiju.pakarinen@ylivoimala.fi

Lataa laskutustiedot (PDF)

Ohjelmat ja
tekninen tuki

Ville Pehkonen
Toimitusjohtaja
040-1581695
ville.pehkonen@ylivoimala.fi

Liikkuvat asentajat

Jussi Laukkanen
Asentaja (Pohjois-Suomi)
050-3369349
jussi.laukkanen@ylivoimala.fi
Matias Ossi
Asentaja (Etelä- ja Keski-Suomi)
050-4084780
matias.ossi@ylivoimala.fii
Ohjelmien ja tuen vaihde:
0207 411 870

Ohjelmien ja tuen email:
info@ylivoimala.fi

Myynti ja
asiakaspalvelu

Pasi Pulkkinen
Myyntijohtaja
040-7355076
pasi.pulkkinen@ylivoimala.fi
Raskas kalusto, metsäkoneet, maatalous, maanrakennus
Mikko Pohjanheimo
Asiantuntijamyyjä
040-1759166
mikko.pohjanheimo@ylivoimala.fi
Raskas kalusto, maanrakennus, metsäkoneet
Service also in English
Обслуживание на русском языке
Myynnin email: myynti@ylivoimala.fi

Myynnin vaihde:
0207 411 871

Korjaamo

Esa Aho
Korjaamon Työnjohtaja
050-5539022
esa.aho@ylivoimala.fi

Jälleenmyyjät

Joutsenon Dieselasennus Oy
Arto Pasanen
040 843 5563

Dieselkuja 3, Rauha
www.joutsenondiesel.fi
Reijon Diesel Oy
Jussi Lailavuo
040 546 6451

Virsumäentie 81, Kotka
www.reijondiesel.fi
Varaosalinna Oy
Timo Linna
040 544 6215

Pohjolantie 10-12, Kauhajoki
www.varaosalinna.fi